pawlowice

Arkady Wrocławskie

ul. Powstańców Śląskich 2-4
53-333 Wrocław


Punkt Informacyjny Galerii

telefon: +48 71 776 11 22

Arkady Wrocławskie to nowoczesny, dominujący obiekt spełniający funkcje handlowe, usługowe, rozrywkowe i biurowe, położony w centralno-południowej części Wrocławia w kwadracie ulic Powstańców Śląskich, Swobodna, Komandorska, Nasypowa.

Projekt został zrealizowany przez spółkę Arkady Wrocławskie S.A.,  uroczyste otwarcie nastąpiło 28 kwietnia 2007. Wielkość obiektu to ok. 39.586 m2 powierzchni do wynajęcia (w tym 29.961 m2 powierzchni handlowej i 9.625 m2 powierzchni biurowej klasy A oraz wielopoziomowy parking z 1000 miejsc parkingowych.

Unikatową atrakcją części handlowo-usługowej Arkad Wrocławskich jest akwarium oceaniczne, w którym pływają min. rekiny  rafowe.   Część  biurowa   o  powierzchni   ponad   9.000 m2,  wynajęta  została  przez  renomowane   firmy  krajowe  i zagraniczne.

 


 

 

Galeria Handlowa 
SKY TOWER

ul. Powstańców Śląskich 95
53-332 Wrocław

Punkt Informacyjny Galerii

telefon: +48 71 738 31 11

Witaj w Galerii Handlowej SKY TOWER, gdzie spełnią się Twoje w pełni realistyczne potrzeby i surrealistyczne zachcianki. W nowocześnie zaaranżowanej przestrzeni czas będzie Ci beztrosko upływać i elastycznie dopasowywać się do Twojego planu dnia, a może nawet przeciekać między palcami?

Wszystko zależy od tego, w jakim punkcie Galerii się zatrzymasz. Bo już samo miejsce, w którym znajduje się Galeria jest niezwykłe. Góruje nad nią Sky Tower, pierwszy wrocławski drapacz chmur - 212 m w stronę nieba! To  nie  przypadek,  bo  oprócz  markowych  sklepów  i  butików,  znajdziesz  tu  także  "niebo w gębie".  Oferta restauracji, kawiarni i barów, tworzących smakowity pejzaż  jest ogromna. Mało tego – przyjemności dla podniebienia mogą trwać nawet po godzinach zamknięcia Galerii. Lokale na parterze są czynne dłużej!

Jest   też  sporo  miejsca   na   rozrywkę  i  relaks.   Na   poziomie   drugim   znajdują   się:  sala  bilardowa,  kręgielnia i najnowocześniejszy we Wrocławiu klub fitness, a na pierwszym piętrze - czeka najbardziej niezwykła przygoda  -  największa  na  świecie  instalacja  interaktywna,  przygotowana  do  prowadzenia   komunikatywnego  dialogu  z każdym gościem. Idąc wzdłuż interaktywnej ściany trafisz do świata, który być może znasz z filmów science fiction. Chcesz poczuć dreszcz futurystycznej emocji? Po prostu „pogadaj" ze ścianą!

 

 

 

 

Centrum Handlowe "ARENA"

ul.Komandorska 66

Wrocław 53-343

 

 

Położone w centrum miasta między Arkadami Wrocławskimi, a aquaparkiem, jest najlepszym miejscem, by w najlepszym czasie zrobić zakupy.
Samochód poczeka na dużym parkingu, dzieci pobawią się na placu zabaw, a Ty po zakupach możesz zjeść ciastko, wypić kawę, czy piwo. Możesz też wpaść na dobry obiad.

Kupisz  i  załatwisz  u  nas  wszystko,  czego  pragniesz:  od  codziennych  zakupów  po  nietuzinkowe  stroje  i  prezenty. 300 sprzedawców czeka codziennie, aby Ci pomóc i porozmawiać.

U nas poczujesz się jak w domu. Tu jesteś u siebie.
Na Dolnym Śląsku znani jesteśmy z największego wyboru i najlepszych cen butów i odzieży.

Naszym klientom oferujemy ponadto bezpłatny dostęp do Internetu bezprzewodowego (ARENA).

 

 

 

 

 

PASAŻ ZIELIŃSKIEGO

ul. Swobodna 37

50-088 Wrocław

telefon: 71 71 27 005

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

PASAŻ ZIELIŃSKIEGO to miejsce, w którym zawsze można zrobić udane zakupy.

To miejsce, w którym tradycja łączy się z nowoczesnością.

Tu, w przestronnym, jasnym wnętrzu możesz oglądać, przymierzać, próbować i targować się - tak, jak lubisz.

Nasi kupcy zawsze fachowo doradzą i pomogą Ci wybrać:

  - najmodniejsze ubrania i buty sezonu

  - najlepszą polską żywność na domowe posiłki i przetwory

  - sprawdzone kosmetyki, preparaty ziołowe itp.

Tu możesz napić się kawy, zjeść coś smacznego i mile spędzić czas na codziennych zakupach z rodziną lub przyjaciółmi.

Łatwo trafisz, za darmo zaparkujesz i odjedziesz z koszem pełnych udanych zakupów!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Samorząd Osiedla Powstańców Śląskich:
Zarząd Osiedla oraz Rada Osiedla
ul. Gajowicka 96A
53-422 Wrocław
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
5593 big www.facebook.com/ROPowstancowSlaskich

Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocław Otwarte Dane  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławski Budżet Obywatelski  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławska Karta Turystyczna

Graficzny odnośnik do serwisu: System Informacji Przestrzennej Wrocławia Graficzny odnośnik do serwisu: Nasz Wrocław

Graficzny odnośnik do serwisu: Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu  Graficzny odnośnik do serwisu: BIP