pawlowice

remont chodnika

Zarząd Zasobu Komunalnego remontuje mieszczący się bezpośrednio przy naszej siedzibie fragment chodnika. Ta niepozorna na pierwszy rzut oka ścieżka pełni ważną rolę komunikacyjną w tej częsci Osiedla. Łączy ona główny szlak wzdłuż ulicy Gajowickiej z kompleksem pawilonów handlowych oraz blokami mieszkalnymi. Chodnik znajdował się w fatalnym stanie - w większości składały się na niego wyrwy i zapadliska. Co gorsze, biegnie on w strefie nieoświetlonej, co sprawiało, że po zmroku stawał się on dla pieszych prawdziwym polem minowym.

Cieszy nas przystąpienie do remontu przez ZZK, tym bardziej, że na naszej styczniowej sesji przyjęliśmy uchwałę tej właśnie sprawie. Należy docenić, że zgodna współpraca gminnych spółek z samorządem osiedlowym w przypadku wielu instytucji miejskich staje się utartą praktyką. Byle tak dalej!

 

Samorząd Osiedla Powstańców Śląskich:
Zarząd Osiedla oraz Rada Osiedla
ul. Gajowicka 96A
53-422 Wrocław
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
5593 big www.facebook.com/ROPowstancowSlaskich

Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocław Otwarte Dane  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławski Budżet Obywatelski  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławska Karta Turystyczna

Graficzny odnośnik do serwisu: System Informacji Przestrzennej Wrocławia Graficzny odnośnik do serwisu: Nasz Wrocław

Graficzny odnośnik do serwisu: Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu  Graficzny odnośnik do serwisu: BIP