pawlowice

83824272 502826370648787 2619368208708141056 o

Zakończyły się prace mające na celu przywrócenie zieleńca w kwartale ulic Ślężnej, Sanockiej, Komandorskiej i Studziennej. Odtworzono trawniki i nasadzono kilkaset krzewów i kilka drzew, wykonano ścieżki spacerowe (w przebiegu zgodnym z wcześniejszymi przedeptami), ustawiono również ławki i śmietniki. Teren przed ponownym rozjeżdżeniem zabezpieczono drewnianymi palami. Od strony ulicy Sanockiej zabezpieczono teren pod parking odpowiadający zapotrzebowaniu mieszkańców (przyjezdni swoje pojazdy mogą pozostawić na nieodległym parkingu park&ride u podnórza Wzgórza Andersa).

Niezwykle cieszy nas ukończenie inwestycji, gdyż wielokrotnie odbieraliśmy zgłoszenia mieszkańców o potrzebie ponownego ucywilizowania tego terenu. Wierzymy, że poszerzone walory rekreacyjne będą zachęcały do częstego korzystania z obiektu. Nie możemy też doczekać się wiosny, aby w pełni podziwiać efekty, gdy całośc się zazieleni.

Samorząd Osiedla Powstańców Śląskich:
Zarząd Osiedla oraz Rada Osiedla
ul. Gajowicka 96A
53-422 Wrocław
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
5593 big www.facebook.com/ROPowstancowSlaskich

Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocław Otwarte Dane  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławski Budżet Obywatelski  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławska Karta Turystyczna

Graficzny odnośnik do serwisu: System Informacji Przestrzennej Wrocławia Graficzny odnośnik do serwisu: Nasz Wrocław

Graficzny odnośnik do serwisu: Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu  Graficzny odnośnik do serwisu: BIP