• baner1.jpg
  • baner2.jpg
  • baner3.jpg
  • baner4.jpg
  • baner5.jpg
  • baner6.jpg
  • baner7.jpg

Szanowni Państwo,

Radni Wrocławskich Osiedli

ZMIANA OPERATORA POCZTY ELEKTRONICZNEJ

Uprzejmie informujemy, że od września bieżącego roku będziecie Państwo dysponować skrzynkami pocztowymi o zwiększonym limicie pojemności. Zmiana wymagała podjęcia współpracy z nowym operatorem usługi, który dokona przeniesienia zawartości obecnie użytkowanych przez Państwa skrzynek do nowej poczty. Wszystkie wiadomości zostaną bezstratnie na nią przeniesione. Adresy pozostaną bez zmian. Natomiast w najbliższym czasie na aktualnie funkcjonujące skrzynki pocztowe prześlemy hasła dostępowe oraz link umożliwiające zalogowanie się do nowej poczty. Hasła będzie można odebrać również u pracowników Biura. Podczas zmiany operatora w pierwszej fazie będziecie Państwo mogli korzystać z obecnej skrzynki pocztowej oraz logować się do nowej poczty, od połowy września zacznie działać nowa poczta. Wysyłanie wiadomości ze „starej skrzynki” nie będzie możliwe, ale będzie przez kilka dni nadal dostępna jej zawartość. Z uwagi na mogące pojawić się pytania o funkcjonalności nowego narzędzia deklarujemy umożliwienie Państwu szkolenia przez pracowników Biura.

W kolejnym komunikacie przekażemy Państwu dokładne daty planowanych zmian. W przypadku pytań prosimy o kontakt z kierownikiem Biura Współpracy z Osiedlami Wrocławia p. Edytą Ruszkiewicz tel. 71 77 24 969, 538 579 519, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Z poważaniem

Dorota Feliks

Dyrektor WCRS

WCRS-KONTAKT

adres2 Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego

pl. Dominikański 6, 50-159 Wrocław
Biuro Współpracy z Osiedlami Wrocławia
I piętro pokój 129

 tel. 538 579 519 lub 71 77 24 969
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Deklaracja dostępności

Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocław Otwarte Dane  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławski Budżet Obywatelski  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławska Karta Turystyczna

Graficzny odnośnik do serwisu: System Informacji Przestrzennej Wrocławia Graficzny odnośnik do serwisu: Nasz Wrocław

Graficzny odnośnik do serwisu: Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu  Graficzny odnośnik do serwisu: BIP