• baner1.jpg
  • baner2.jpg
  • baner3.jpg
  • baner4.jpg
  • baner5.jpg
  • baner6.jpg
  • baner7.jpg

Przewodniczący Zarządów Osiedli Wrocławia

 Szanowni Państwo,

zwracamy się do Państwa z prośbą o bieżące, terminowe i zgodne z przeznaczeniem wydatkowanie pozostałych   w budżetach środków finansowych. Z naszych analiz wynika, że nadal około 45% budżetu przeznaczonego dla Osiedli w 2023 roku, pozostaje niewykorzystane. Bierzemy pod uwagę zaplanowane przez Państwa działania w grudniu oraz obecnie realizowane wydarzenia w ramach między innymi Funduszu Czasu Wolnego. Prosimy jednak o optymalne zaplanowanie wydatkowania i rozliczenia środków publicznych z uwagi na nadchodzący koniec roku budżetowego. Prosimy również o bieżące i stałe monitorowanie planów wydatków, które powinny zostać zrealizowane w nadchodzących miesiącach pod kątem harmonogramu ich wykonania. Bieżące rozliczanie zaliczek, dostarczanie rachunków do umów zleceń, faktur oraz innych dokumentów. Terminarz realizacji ostatnich wniosków o przesunięcia i zmiany planu oraz pozostałe informacje prześlemy do Państwa w kolejnym piśmie. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z pracownikami merytorycznymi lub finansowymi Biura.

Stopień wykorzystania budżetów osiedlowych wpływa bezpośrednio na plany finansowe na następne lata oraz stanowi element oceny wniosków i wysokości środków przyznawanych Osiedlom na zadania społeczne, stąd nasz apel o jak najwyższą, celową i gospodarną realizację budżetu.

          Z wyrazami szacunku,

Dorota Feliks Dyrektor WCRS

WCRS-KONTAKT

adres2 Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego

pl. Dominikański 6, 50-159 Wrocław
Biuro Współpracy z Osiedlami Wrocławia
I piętro pokój 129

 tel. 538 579 519 lub 71 77 24 969
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Deklaracja dostępności

Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocław Otwarte Dane  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławski Budżet Obywatelski  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławska Karta Turystyczna

Graficzny odnośnik do serwisu: System Informacji Przestrzennej Wrocławia Graficzny odnośnik do serwisu: Nasz Wrocław

Graficzny odnośnik do serwisu: Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu  Graficzny odnośnik do serwisu: BIP