logo wrocławia

roboty budowlane

Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego działając we współpracy z Wydziałem Inżynierii Miejskiej Urzędu Miejskiego Wrocławia udostępnia samorządom Osiedli informacje o odbiorach inwestycji miejskich (robót budowlanych) prowadzonych przez jednostki i spółki miejskie. Na naszych stornach internetowych będziemy publikować przekazywane przez jednostki i spółki miejskie informacje o planowanych spotkaniach komisji odbiorowych. Niezależnie drogą poczty elektronicznej otrzymają Państwo powiadomienie o nowym ogłoszeniu jakie zostało zamieszczone na stornie internetowej. Powiadomienia wysyłane drogą poczty elektronicznej kierowane będą wyłącznie do osiedla, na terenie którego prowadzona była inwestycja.                                                                                                                     

Pytania dotyczące publikacji informacji o odbiorach proszę kierować do: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Treści publikowanych formularzy są przygotowywane bezpośrednio przez jednostki lub spółki miejskie dokonujące zgłoszenia.

 

 

 

WCRS-KONTAKT

Redakcja:  

Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego

pl. Dominikański 6, 50-159 Wrocław 
 

Zapraszam do współpracy: 

Artur Iwantel. 71/772-49-60 
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Deklaracja dostępności

Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocław Otwarte Dane  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławski Budżet Obywatelski  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławska Karta Turystyczna

Graficzny odnośnik do serwisu: System Informacji Przestrzennej Wrocławia Graficzny odnośnik do serwisu: Nasz Wrocław

Graficzny odnośnik do serwisu: Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu  Graficzny odnośnik do serwisu: BIP

 

 
Początek strony