logo wrocławia

Sprawozdanie z rocznej działalności samorządów Osiedli za 2020 rok

Kamil Ziętek

Wrocław herb

Szanowni Państwo,

przypominamy, że zgodnie z zapisami § 38 ust. 3 (oraz § 95 ust. 3 w przypadku Osiedli Ołtaszyn i Wojszyce) Statutu Osiedla o spoczywającym na samorządzie Osiedla obowiązku przedłożenia do końca lutego sprawozdania z rocznej działalności Przewodniczącemu Rady Miejskiej oraz Prezydentowi Wrocławia. Uchwałę Rady Osiedla wraz z załącznikiem (wypełnionym formularzem) należy składać do Wrocławskiego Centrum Rozwoju Społecznego.

Druk sprawozdania (formularz) w wersji edytowalnej (docx)


Centra Rozwoju i Aktywności Dzieci i Młodzieży w 2021 roku - weryfikacja merytoryczna ofert

Kamil Ziętek

Wrocław herbWydział Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego Wrocławia przekazuje dokumentację z weryfikacji merytorycznej ofert samorządów Osiedli na realizację i finansowanie zadania pn. Centra Rozwoju i Aktywności Dzieci i Młodzieży w 2021 roku ( pdf ).

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt bezpośrednio z Wydziałem: Pani Marta Przystajko, tel. 71 777 88 94, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Uzupełnienie zapisów "Zasad..." i nowe formularze

Kamil Ziętek

wcrs logo 1a
Szanowni Państwo,

w związku z koniecznością uzupełnienia istniejących zapisów oraz zaktualizowania dotychczasowych formularzy i dodania niezbędnych nowych uprzejmie informujemy o ich wprowadzeniu do Zasad Obsługi Finansowej i Prawnej Organów Osiedli (pdf). W zakres zmiany wchodzą:

  • zmiana dotychczasowej treści pkt 6.19 w Rozdziale I oraz dodanie pkt 6.20 oraz 6.21 wraz z załącznikami (zapisy dotyczą wypłat diet, które powinny być poprzedzone złożeniem przez radnych stosownych oświadczeń do celów podatkowych i odbywać się mogą również w preferowanej formie przelewów na wskazane konta bankowe poszczególnych radnych, którym przysługują diety),
  • korekta dotychczasowych oraz dodanie nowych formularzy i druków w wersjach edytowalnych (XLS oraz DOCX), a także w wersji PDF (do pobrania z zakładki Dokumenty, druki, formularze).

Prosimy o zapoznanie się z wprowadzonymi zmianami oraz nowymi i zaktualizowanymi formularzami celem ich stosowania w realizacji gospodarki finansowej Osiedla.

Budżet online i karty płatnicze

Kamil Ziętek
wcrs logo 1aSzanowni Państwo,
 
uprzejmie informujemy, że od 1 marca 2020 r. pod adresem: https://panel.osiedla.wroclaw.pl/login udostępniony zostaje samorządom Osiedli dostęp online do ich budżetów (podgląd planu oraz wykonania). W odrębnej wiadomości e-mail każdy z samorządów otrzyma indywidualny login oraz hasło, umożliwiający bezpośredni dostęp.
 
Ponadto, uprzejmie informujemy o uruchomieniu nowego mechanizmu płatniczego dla samorządów Osiedli w postaci kart płatniczych dla Przewodniczących Zarządów. Szczegółowy regulamin został zapisany w Zasadach obsługi finansowej i prawnej organów Osiedli (pdf). Prosimy o zapoznanie się z zawartymi zapisami i przyjęcie ich do wiadomości oraz stosowania, a w przypadku zainteresowania przez samorząd Osiedla tą formą płatności prosimy również o wypełnienie dwóch formularzy:
i przekazanie ich do Biura Współpracy z Osiedlami Wrocławia (pl. Dominikański 6, pok. 130, I piętro).
 
Po złożeniu wniosku i oświadczenia przez Przewodniczącego Zarządu Osiedla WCRS podejmie dalsze kroki w celu wydania stosownej karty. O sposobie jej odbioru zostaną Państwo poinformowani drogą poczty elektronicznej lub telefonicznie.
 

Strona 1 z 18

Ostatnio dodane

WCRS-KONTAKT

Redakcja:  

Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego

pl. Dominikański 6, 50-159 Wrocław 
 

Zapraszam do współpracy: 

Artur Iwantel. 71/772-49-60 
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Deklaracja dostępności

Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocław Otwarte Dane  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławski Budżet Obywatelski  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławska Karta Turystyczna

Graficzny odnośnik do serwisu: Nieodpłatna Pomoc Prawna  Graficzny odnośnik do aplikacji mobilnej: Mobilny Asystent Mieszkańca  Graficzny odnośnik do serwisu: Nasz Wrocław

Graficzny odnośnik do serwisu: System Informacji Przestrzennej Wrocławia  Graficzny odnośnik do serwisu: Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu

 

 
Początek strony